Kamery on-line
Kamery on-line
Facebook

Dywizjon 303 – zobacz jak aktorskie gwiazdy grają w tym filmie. VIDEO

Widzowie niecierpliwie czekają na premierę filmu Dywizjon 303. To będzie superprodukcja o polskich pilotach w gwiazdorskiej obsadzie. W Polskamowi.pl zobaczysz jak pracowali nad filmem znani aktorzy, posłuchaj jakich trików użyli w filmie użyli reżyser i producent.
Czytaj więcej

Bunt dziecka. Jak go nie stracić? VIDEO

Masz dziecko? Zastanów się co zrobić, by nie utracić z nim kontaktu. Kilku rad i wskazówek w Polskamowi.pl udziela psychoterapeutka Sylwia Sitkowska.
Czytaj więcej

Dywizjon 303. Poznaj datę premiery. VIDEO

Polskamowi.pl poznała rzeczywisty termin premiery filmu Dywizjon 303. Prasa spekulowała, że film wejdzie do kin 11 listopada przyszłego roku, w setną rocznicę odzyskania niepodległości. Otóż nie. Właściwą datę ujawnił Jacek Samojłowicz, producent filmu Dywizjon 303. Zobacz.
Czytaj więcej

B. gromowiec zaskakuje opowieścią o higienie w wojsku. VIDEO

Ppłk Krzysztof Przepiórka ujawnia w Polskamowi.pl wstydliwie skrywaną tajemnicę. Opowiada jak w wojsku traktowana była higiena. Dowiesz się czym były gacie bojowe, jak długo można wytrzymać bez mycia na obozie narciarskim. Zobacz.
Czytaj więcej

Chiny i ich pułapki kulinarne. VIDEO

Chińska kuchnia dla Europejczyka może okazać się prawdziwym polem minowym. Inaczej pije się alkohol, inne są potrawy. Były wicepremier Janusz Piechociński w Polskamowi.pl opowiada o szerszeniach w miodzie, ślimakach morskich i o tym, gdzie szukać ratunku.
Czytaj więcej

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


 

Zapomniałeś hasła?

Zarejestrowany? Zaloguj się


Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?