Kamery on-line
Kamery on-line
Facebook

Pies na spacerze

Każdy spacer z naszym psem stanie się prawdziwą przyjemnością i będzie służył naszemu zdrowiu  gdy będziemy przestrzegać kilku zasad.

Oleje stworzone z niemiecką precyzją

W przypadku olejów silnikowych technologia ma zasadnicze znaczenie. Dlatego głoś w sprawie zabrała firma Liqui Moly, która postawiła na wytwarzanie swoich olejów w Niemczech, gdzie ściśle przestrzegane są najostrzejsze procedury.

Kobiety z pasją

Powszechnie uważa się, że piłka nożna, majsterkowanie czy motoryzacja to zdecydowanie męskie hobby. Tymczasem są kobiety, dla których te właśnie zainteresowania są życiową pasją. Reporterka PolskaMowi.pl porozmawiała z nimi o ich zamiłowaniach.

Porządek czy alergia?

Czy istnieje związek pomiędzy tym, jak czyste są nasze domy a wzrostem zachorowalności na astmę i wszelkiego rodzaju alergie?

Elektryczne autobusy – to nie smog, to Unia każe

Pomysł elektrycznych autobusów, jeżdżących po drogach w ramach komunikacji miejskiej, wydaje się na tyle prosty, że aż dziwić może stosowanie go w minimalnym zakresie – zwłaszcza, że autobusy są produkowane w kraju.

Ballada o kamieniu

Podłoga jest bardzo ważna w naszym domu, ważniejsza jak już pisałam od ścian, co najmniej tak samo ważna jak meble, okna, drzwi.

Ballada o podłodze

Na pewno ważniejsza jest od ścian, co najmniej tak samo ważna jak meble, okna, drzwi – zróbmy piękną podłogę to się o tym przekonamy.

Sedan z sercem z Maranello

Alfa Romeo znany włoski producent samochodów, przedsiębiorstwo które zachwyca takimi sportowymi konstrukcjami jak modele 4C czy 8C oraz wysmakowanymi autami użytkowymi chce wrócić do pierwszej ligi.

Z odważnikiem na szyi…

Z Albertem Egelandem rozmawia Mariusz Łaciński. Od lat zajmujesz się optyką Czy można z kiepskiej jakości sprzętu zrobić coś o wyższym standardzie?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


 

Zapomniałeś hasła?

Zarejestrowany? Zaloguj się


Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?