Kamery on-line
Kamery on-line
Facebook

Psie ABC

Geny czy wychowanie? Co powoduje zachowaniem naszego psa? Geny czy właściciel? Lubimy powtarzać, że berneńczyki są przyjazne niczym plaster miodu, pudle głupie, pitbulle agresywne, a jamników nie da się ułożyć.

Czytaj więcej

Mikołajki w warszawskim metrze. Galeria

6 grudnia Mikołaje są wszędzie. Niektórzy przyciągają dzieci rubasznym śmiechem, niektórzy dźwiękiem dzwonków. Są też tacy bardziej dyskretni. Ci zeszli do podziemia i ukryli się w metrze. Godzinę temu wyruszył na trasę pierwszy, świąteczny pociąg metra. Na portalu PolskaMowi.pl przedstawiamy fotoreportaż z jego przejazdu.

Czytaj więcej

Dzieci w sieci

Coraz więcej dzieci zaczyna żyć w swiecie wirtualnym a nie realnym alarmują naukowcy. Z raportu “Cyfrowe dzieci” przygotowanego przez Centrum Profilaktyki Społecznej wynika, że 98 procent dzieci i młodzieży codziennie korzysta z komputera. Z socjologiem Agnieszką Taper, współautorką raportu o obecności nastolatków w internecie rozmawia reporterka Polskamowi.pl Anna Krzesińska.

Czytaj więcej

Kobiety z pasją

Powszechnie uważa się, że piłka nożna, majsterkowanie czy motoryzacja to zdecydowanie męskie hobby. Tymczasem są kobiety, dla których te właśnie zainteresowania są życiową pasją. Reporterka PolskaMowi.pl porozmawiała z nimi o ich zamiłowaniach.

Czytaj więcej

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


 

Zapomniałeś hasła?

Zarejestrowany? Zaloguj się


Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?