Kamery on-line
Kamery on-line
Facebook

Moje życie jest pełne niespodzianek. VIDEO

Sama o sobie mówi, że jest babcią nietradycyjną. Ma 80 lat i jest najstarszą w Polsce didżejką. Na prowadzone przez nią zabawy przychodzą tłumy. DJ Wika, bo o niej mowa ma zaproszenia z całego świata. Niebawem jedzie do Moskwy. W Polskamowi.pl Wirginia Szmyt opowiada o swym niecodziennym życiu. W Dniu Babci zespół naszego portalu dołącza się do DJ Wiki, która życzy wszystkim by “nie usiąść i czekać aż spadniemy z drzewa jak ulęgałki”.

Czytaj więcej

Światowy Kongres Polaków zaprasza na bal

Karnawał to taki czas w roku, kiedy organizowane są najbardziej kolorowe, huczne zabawy i bale. Najbardziej znane i jednocześnie najbardziej widowiskowe są oczywiście karnawał w Rio de Janeiro oraz karnawał wenecki. Ale Polskamowi.pl zaprasza wraz ze Światowym Kongresem Polaków na bal w Warszawie w Pałacu Kultury i Nauki gdzie na pewno będzie okazja do rozmów, spotkań i wspaniałej zabawy Polaków z całego świata.

Czytaj więcej

Katolicka Szkoła Pod Żaglami – Światowe Dni Młodzieży Panama 2019 VIDEO

W Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej miało miejsce ważne wydarzenie. Msza Święta, której przewodniczył bp Rafał Markowski, zgromadziła na wspólnej modlitwie wolontariuszy Katolickiej Szkoły pod Żaglami oraz młodzież Archidiecezji Warszawskiej przygotowującą się do udziału w ŚDM w Panamie. Polskamowi.pl przekazuje najważniejsze informacje na ten temat

Czytaj więcej

Płatność przy pomocy telefonu. VIDEO

Banki wychodzą naprzeciw rosnącej popularności systemów mobilnych, wprowadzając nowe funkcje pozwalające na dokonywanie płatności w sklepach stacjonarnych i internetowych za pomocą smartfona, bez konieczności logowania się do bankowości internetowej. Sposobów płacenia telefonem jest kilka – jakich? W Polskamowi.pl odpowiadamy na to pytanie.

Czytaj więcej

Jaki telefon kupić VIDEO

Współczesny telefon komórkowy, oprócz realizowania podstawowej funkcji prowadzenia rozmowy, z reguły wyposażony jest w wiele dodatkowych opcji takich jak aparat fotograficzny, dyktafon, kamera, radio, odtwarzacz MP3. Coraz nowsze modele telefonów, które ukazują się na rynku są jeszcze bardziej wydajne oraz jeszcze bardziej wszechstronne. Nie dziwi wiec fakt, że są one tak bardzo popularne oraz tak powszechnie wykorzystywane przez ogromną liczbę ludzi. Polskamowi.pl prezentuje ciekawą rozmowę na temat tych tak popularnych w XXI wieku urządzeń.

Czytaj więcej

Zawsze gotowi pomóc. VIDEO

Tego jeszcze nie widziałeś. Ratownicy morscy w akcji. Pełnią służbę świątek piątek, 24 godziny na dobę. Gotowi są do udzielenia pomocy bez względu na pogodę. Służbę pełnią na statkach i łodziach ratowniczych. Marynarka Wojenna zapewnia wsparcie śmigłowców. W Polskamowi.pl zobaczysz jak ćwiczy Morska Służba Poszukiwania i Ratownictwa. Szacun dla Waszej roboty.

Czytaj więcej

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


 

Zapomniałeś hasła?

Zarejestrowany? Zaloguj się


Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?