Kamery on-line
Kamery on-line
Facebook

Lizbona wciąż gorąca. VIDEO

Portugalia i jej stolica Lizbona wciąż cieszą się latem. Temperatury sięgają tam wciąż 20 i więcej stopni. Polskamowi.pl zaprasza na krótką wycieczkę po tym pięknym mieście. Uwaga, tam też nas znają.
Czytaj więcej

Fontanna na szczęście. Galeria

Ciechocinek – to właśnie w tym mieście Maksi Kaz ruszał na łowy. Miasteczko słynie nie tylko z tężni, ale też z przepięknego Parku Zdrojowego. PolskaMowi.pl prezentuje jesienne fotki z tego miejsca.
Czytaj więcej

Błękit zaklęty w wodę

Jezioro Turkusowe uważane jest za najpiękniejsze z jezior na terenie Wolińskiego Parku Narodowego. PolskaMowi.pl wyjaśnia skąd wziął się jego fascynujący kolor.
Czytaj więcej

Wygięty świadek historii

Jadąc drogą nr 189 z Jastrowia do Złotowa na północy województwa wielkopolskiego, przejeżdżając mostem przez rzekę Gwdę po prawej stronie widzimy drugi, dziwnie przechylony most. PolskaMowi.pl przypomina jego historię.
Czytaj więcej

Przyrzekli wierność morzu

72 lata temu nasz kraj odzyskał dostęp do Bałtyku po prawie sześciu latach niemieckiej okupacji. Aby to uczcić, dokonano symbolicznych zaślubin z Bałtykiem. PolskaMowi.pl przypomina szczegóły tego wyjątkowego wydarzenia.
Czytaj więcej
Dzieci w sieci

Dzieci w sieci

Coraz więcej dzieci zaczyna żyć w swiecie wirtualnym a nie realnym alarmują naukowcy. Z raportu “Cyfrowe dzieci” przygotowanego przez Centrum Profilaktyki Społecznej wynika, że 98 procent dzieci i młodzieży codziennie korzysta z komputera. Z socjologiem Agnieszką Taper, współautorką raportu o obecności nastolatków w internecie rozmawia reporterka Polskamowi.pl Anna Krzesińska.

czytaj dalej
Pies na spacerze

Pies na spacerze

Każdy spacer z naszym psem stanie się prawdziwą przyjemnością i będzie służył naszemu zdrowiu  gdy będziemy przestrzegać kilku zasad.

czytaj dalej
Kobiety z pasją

Kobiety z pasją

Powszechnie uważa się, że piłka nożna, majsterkowanie czy motoryzacja to zdecydowanie męskie hobby. Tymczasem są kobiety, dla których te właśnie zainteresowania są życiową pasją. Reporterka PolskaMowi.pl porozmawiała z nimi o ich zamiłowaniach.

czytaj dalej

Styl i moda

Śmierć bliskiej osoby. VIDEO

Śmierć bliskiej osoby. VIDEO

W okresie Wszystkich Świętych częściej myślimy o tym co nieuchronne. Czy możemy przygotować się na odejście bliskiej osoby i jak sobie radzić z pustką po niej w Polskamowi.pl mówi psycholog Sylwia Sitkowska.

czytaj dalej
Burak znaczy zdrowie.

Burak znaczy zdrowie.

Burak to łatwo dostępne i tanie cud – warzywo. Jest ono często niedoceniane i nie zawsze lubiane, Polskamowi.pl omawia jego cenne zalety.

czytaj dalej

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


 

Zapomniałeś hasła?

Zarejestrowany? Zaloguj się


Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?