Tego lata do schroniska na Paluchu trafiło wyjątkowo dużo małych kociąt i szczeniąt. PolskaMowi.pl liczy na wielkie serca naszych drogich Czytelników. Zachęcamy do odpowiedzialnej adopcji oraz innych form pomocy tym zwierzakom.

W tym sezonie mamy wyjątkowo dużo pracy z maluchami. Wystarczy tylko powiedzieć, że w ciągu kilkudziesięciu dni liczba malutkich kociąt wzrosła z niespełna 30 do ponad 100. W tej sytuacji mogą pomóc jedynie otwarte serca warszawiaków. Apelujemy o adopcje oraz pomoc materialną – podkreśla Henryk Strzelczyk, dyrektor Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Warszawie.

Więcej informacji o adopcji znajdziemy na stronie: www.napaluchu.waw.pl/czekam_na_ciebie

            Ponadto przy takich maluchach jest dużo pracy, prania, a rzeczy bardzo szybko się zużywają. Stąd, organizowana przez schronisko, zbiórka starych tekstyliów. Dla małych psów i kotów zbierane są, m.in.: prześcieradła, ręczniki,  koce, szmatki (kawałki materiałów) oraz podkłady higieniczne. Dodatkowo podopieczni placówki jak zawsze potrzebują: zabawek, posłań oraz specjalistycznej karmy dla chorych psów i kotów.

            Dary można dostarczać codziennie w godz. 10-17 bezpośrednio do schroniska lub wysłać na adres: Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Warszawie, ul. Paluch 2 (przy ul. Na Skraju), 02-147 Warszawa.

            Przypominamy, że cały czas poszukiwani są wolontariusze. Więcej informacji o naborze wolontariuszy TUTAJ.

AK

fot. ze strony www.napaluchu.waw.pl