Warszawski The Color Run, czyli „Najszczęśliwsze 5 kilometrów na świecie” już za nami! Portal PolskaMowi.pl prezentuje fotorelację z tej imprezy.

W niedzielę (25 czerwca) stolicę opanował kolorowy tłum młodszych i starszych biegaczy. To trzecia edycja tej imprezy, która już zdążyła zdobyć serca warszawiaków. Jak wyjaśniają organizatorzy, The Color Run to pięć najszczęśliwszych, najbardziej pozytywnych oraz kolorowych kilometrów na świecie! Nie ma żadnych pomiarów czasu, a w biegu biorą udział całe rodziny. Nieważne jest też to czy dystans się przebiegnie czy przejdzie ani to na którym się będzie miejscu – pierwsi i ostatni czują się równie wspaniale. Najważniejsza jest dobra zabawa. Jedyny warunek, który musi spełnić uczestnik biegu, to ubrać się w białą koszulkę. Uczestnicy co kilometr obsypywani są bowiem kolorowymi barwnikami. Tym samym przekraczają linię mety kolorowi niczym tęcza.

To był super bieg. Bardzo mi się podobało, bo zabawa jest fajna, można się przebiec i miło spędzić czas z rodziną i znajomymi – stwierdziła warszawianka Katarzyna Sobolewska.

O tym jak wyglądał The Color Run w Poznaniu znajdziecie tutaj.

Poniżej prezentujemy galerię z The Color Run w Warszawie. Może znajdziecie się na zdjęciach?

 

Tekst i fot. Anna Krzesińska