„Moja komenda” to aplikacja mobilna Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji. Umożliwia ona wyszukanie każdego dzielnicowego na terenie Polski i nawiązanie z nim szybkiego kontaktu.

Kontakt z policją może być znacznie szybszy  dzięki nowoczesnym technologiom. “Moja komenda” to najnowsza aplikacja na telefony komórkowe, dzięki której  można napisać maila do swojego dzielnicowego, albo namierzyć najbliższą komendę policji.

„Moja komenda” to  aplikacja mobilna  Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji. Umożliwia ona wyszukanie każdego dzielnicowego na terenie Polski i nawiązanie z nim szybkiego kontaktu. „Moja komenda” umożliwia wyszukanie po nazwie jednostki, ulicy lub kodzie pocztowym. Każde miejsce można znaleźć i zobaczyć na mapie, a do każdego posterunku doprowadzi nas nawigacja.

Dzielnicowego  znajdziemy  wpisując własny adres zamieszkania. Dzielnicowych możemy także wyszukać  wpisując ich po imieniu i nazwisku i będzie to ten policjant,  który opiekuje się naszym rejonem zamieszkania.

Wyszukiwarka ta działa w trybie offline. Użytkownik nie musi mieć dostępu do internetu, aby odnaleźć swojego dzielnicowego.  Aplikacja „Moja komenda” zawiera także bazę teleadresową wszystkich komend i komisariatów w Polsce. Dodano do niej dodatkowe jednostki, m.in. rewiry dzielnicowych oraz posterunki.

„ „Moja Komenda” dostępna jest na telefony z Androidem.