Kamery on-line
Kamery on-line
Facebook

Moje życie jest pełne niespodzianek. VIDEO

Sama o sobie mówi, że jest babcią nietradycyjną. Ma 80 lat i jest najstarszą w Polsce didżejką. Na prowadzone przez nią zabawy przychodzą tłumy. DJ Wika, bo o niej mowa ma zaproszenia z całego świata. Niebawem jedzie do Moskwy. W Polskamowi.pl Wirginia Szmyt opowiada o swym niecodziennym życiu. W Dniu Babci zespół naszego portalu dołącza się do DJ Wiki, która życzy wszystkim by “nie usiąść i czekać aż spadniemy z drzewa jak ulęgałki”.

Czytaj więcej

Polska celebrytka na czele gangu?

Policjanci rozbili międzynarodowy gang, który wyłudzał pieniądze od Chińczyków pracujących w Polsce. Zatrzymano 50 osób. Jak podaje Dziennik Wschodni, wśród nich jest Izabela L. z Lublina. Miała być jedną z liderek grupy. W Polskamowi.pl szczegóły policyjnej akcji.

Czytaj więcej

Sesja

Maleje liczba studentów w Polsce. W ubiegłym roku, według danych Głównego Urzędu Statystycznego, studiowało w Polsce ponad milion trzysta tysięcy osób. Jak ta liczba rozkłada sie na poszczególne uczelnie ? Otóż najwięcej osób studiuje na Uniwersytecie Warszawskim – ponad 44 tysiące, drugi był Uniwersytet Jagielloński w Krakowie – ponad 40 tysięcy i Uniwersytet imienia Adama Mickiewicza w Poznaniu – około 37 tysięcy studentów. Ale mimo, że liczba studentów maleje, to coraz chętniej polskie uczelnie wybierają cudzoziemcy. W minionym roku było ich około 66 tysięcy. Polskamowi.pl zapytała warszawskich żaków jak w tym roku przygotowują się do sesji.

Czytaj więcej

Światowy Kongres Polaków zaprasza na bal

Karnawał to taki czas w roku, kiedy organizowane są najbardziej kolorowe, huczne zabawy i bale. Najbardziej znane i jednocześnie najbardziej widowiskowe są oczywiście karnawał w Rio de Janeiro oraz karnawał wenecki. Ale Polskamowi.pl zaprasza wraz ze Światowym Kongresem Polaków na bal w Warszawie w Pałacu Kultury i Nauki gdzie na pewno będzie okazja do rozmów, spotkań i wspaniałej zabawy Polaków z całego świata.

Czytaj więcej

Wyprzedaże, wyprzedaże

Wyprzedaże to coś, co wszyscy uwielbiamy najbardziej! Nieważne czy robimy zakupy w Internecie czy buszujemy po sklepach – spadające ceny cieszą każdego każdego z nas. Wyprzedaże zimowe 2017, to fantastyczna okazja na znalezienie kurtek, swetrów i butów za niewielką cenę. Ile wydajemy? 300 zł – tyle na wyprzedażach zamierza wydać co trzeci Polak. W trakcie promocji najchętniej kupujemy obuwie, odzież, kosmetyki oraz elektronikę. Polskamowi.pl zebrała kilka opinii o wyprzedażach.

Czytaj więcej

Strach się bać! Vol. 2

Każda sytuacja, przedmiot, zwierzę czy osoba może być źródłem panicznego, ale i nieuzasadnionego lęku, czyli fobii. Ich lista jest zatem bardzo długa. Niektóre są zdiagnozowane przez specjalistów, inne krążą jako internetowe żarty. PolskaMowi.pl przedstawia subiektywny ranking najdziwniejszych fobii.

Czytaj więcej

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


 

Zapomniałeś hasła?

Zarejestrowany? Zaloguj się


Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?