Kamery on-line
Kamery on-line
Facebook

Despacito siostry Janiny. VIDEO

Miliony wielbicieli ma piosenka śpiewana przez siostrę Janinę Kaczmarzyk. Powstała do melodii Despacito i stała się najpierw przebojem wrocławskiej pielgrzymki do Częstochowy a teraz jest już znana w całej Polsce. Siostra należy do Zgromadzenia Służebniczek NMP i jest katechetką w podwarszawskim Komorowie. W Polskamowi.pl opowiada jak powstała pielgrzymkowa wersja Despacito.

Czytaj więcej

Woda równa się zdrowie

Polacy przyzwyczaili się  do picia wody   i coraz więcej jej spożywają. Najchętniej pijemy wodę butelkowaną. Średnio  wypijamy  jej  118 litrów rocznie, a Niemcy nieco ponad 200 l rocznie na osobę. Polskamowi.pl zachęca do poświęcenia uwagi temu tematowi.

Czytaj więcej

Jesień oczami Pana Tomasza. Galeria.

Prezentujemy kolejne zdjęcia wysłane nam przez czytelników. Oto jak widzi jesień przez obiektyw pan Tomasz. Dziękujemy. I przypominamy, że trwa zabawa ogłoszona przez portal Polskamowi.pl. Prosimy przesyłać fotografie na adres anna.krzesinska@polskamowi.pl. Najciekawsze publikujemy.

Czytaj więcej

Lotnictwo podane na talerzu. VIDEO

To było święto miłośników samolotów. Na 6 godzin swoje bramy otworzył Instytut Lotnictwa w Warszawie. Można było dotknąć samoloty, choćby MIG 29, śmigłowce. Zobaczyć na własne oczy jak wyglądają tunele aerodynamiczne, symulatory. Odważni mogli spróbować pokręcić się na symulatorze przeciążeń. Według Instytutu bawiło się 37 tys. ludzi. Polskamowi.pl zaprasza na relację filmową z tego wydarzenia. Następna szansa za rok.

Czytaj więcej

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


 

Zapomniałeś hasła?

Zarejestrowany? Zaloguj się


Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?