Spółki Intercity i POLREGIO wprowadziły nowe, wspólne bilety “Razem w Polskę Standard” lub “Razem w Polskę Komfort”. Są to bilety weekendowe. Polskamowi.pl rekomenduje podróż w Polskę.

Proponowane przez obie spółki bilety wieloprzejazdowe czyli bez limitu kilometrów ani liczby pociągów. Można z nich korzystać od 19.00 w dniu roboczym poprzedzającym bezpośrednio dzień wolny lub kolejno po sobie następujące dni wolne od pracy, do godz. 6:00 pierwszego dnia roboczego następującego po tym dniu lub po tych dniach. Czyli jeśli np. piątek lub poniedziałek jest dniem wolnym od pracy, bilet obowiązuje o jeden dzień dłużej.
Bilet “Razem w Polskę Standard” kosztuje 109 zł a “Razem w Polskę Komfort” 189 złotych. W pierwszej wersji dostępne są pociągi TLK, IC i POLREGIO. W wersji “Komfort” dostępne są dodatkowo pociągi kategorii EIC i EIP. Przy czym do każdego przejazdu Pendolino trzeba dopłacić  po 10 zł. Bilety te honorowane są również przez Koleje Dolnośląskie. Pewnym nieudogodnieniem jest fakt, że bilety są jedynie dostępne w kasach stacjonarnych Intercity i POLREGIO a pasażerowie mogą korzystać jedynie z przejazdów wagonami klasy 2.
Jednocześnie cały czas są dostępne bilety weekendowe osobno dla Intercity i osobno dla POLREGIO.