O filmie, który powstał z okazji 30. rocznicy wyprawy, kiedy to himalaiści atakowali jedyny niezdobytą zimą ośmiotysięcznik opowiada himalaista, uczestnik tamtej eskapady Paweł Kubalski
Młodzież z Katolickiej Szkoły pod Żaglami wróciła do domów. Przepłynęli żaglowcem Pogoria trasę od Nicei do Cherbourga. Po drodze zawinęli do Barcelony, Malagi, Gibraltaru, Cascais.…
Dotarła do nas kolejna porcja informacji z rejsu dookoła Europy Katolickiej Szkoły pod Żaglami. W rejs Pogorią wybrała się grupa 36 gimnazjalistów. Teraz są w…
