"Polska Mówi" odwiedziła Beskid Sadecki gdzie przez najbliższe trzy miesiące przewodnicy Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego będą odnawiali górskie piesze trasy te najbardziej zniszczone, zaniedbane i najciekawsze.
"Polska Mówi" odwiedziła Beskid Sadecki gdzie przez najbliższe trzy miesiące przewodnicy Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego będą odnawiali górskie piesze trasy te najbardziej zniszczone, zaniedbane i najciekawsze.