Działając razem z nimi dołączasz do grona pasjonatów, którzy z całym sercem, nie zapominając o zdrowym rozsądku, uratowali już setki kotów. I mają wielką nadzieję, że z Twoją pomocą uratują kolejne. Na PolskaMowi.pl o toruńskiej Fundacji KOT – Koty Otoczone Troską.

Od 10 lat ratują bezdomne koty, często ofiary wypadków, sterylizują koty wolno żyjące, by ograniczać liczbę niechcianych zwierzaków, oraz szukają dobrych domów adopcyjnych dla oswojonych, przyjacielskich kotów.

            Fundacja to zgrana ekipa z ogromnym doświadczeniem, współpracująca z najlepszymi lekarzami weterynarii. Działając razem z nimi, dołączasz do grona pasjonatów, którzy z całym sercem, nie zapominając o zdrowym rozsądku, uratowali już setki kotów. I mają wielką nadzieję, że z Twoją pomocą uratują kolejne.

            Uratowane koty „wypowiadają” się o nich w samych superlatywach 🙂

            – Szczegółów wypadku nie pamiętam, ale jak się obudziłem, nie miałem już tylnej łapy. I byłem w klatce, „w Fundacji”, jak mówili. Zmiany opatrunków –  to była masakra! Całe szczęście, że szybko się wyprowadziłem do własnego domu. Chciałbym, żeby wszystkie koty mogły zamieszkać w domach, bo to naprawdę fajna sprawa. A do braku łapy można się przyzwyczaić, jest OK, mój kumpel też nie ma łapy, w sumie to jedna łapa jest kotu niepotrzebna – relacjonuje 5-letni kot Chrobot, lat 5.

            W Fundacji KOT poznałem, co to jest kocie życie! Catering, serwis sprzątający, głaskanie na żądanie. Fajna sprawa. A najbardziej lubię leżeć na fotelu, kiedy grzeje słońce:) –  dopowiada 7-letni kot Fragles Kot.

            Jak możesz nam pomóc? Na kilka sposobów – finansowo, przekazując 1 procent, zostając wolontariuszem lub oferując dom tymczasowy. Szczegóły na stronie fundacjakot.pl.

AK

fot. Fundacja Kot.