Młodzież z Katolickiej Szkoły pod Żaglami wróciła do domów. Przepłynęli żaglowcem Pogoria trasę od Nicei do Cherbourga. Po drodze zawinęli do Barcelony, Malagi, Gibraltaru, Cascais.…
Słowa, które pierwsze przychodzą mi na myśl to: „Drodzy Rodzice, jak byście widzieli Wasze dzieci teraz na Pogorii to bylibyście z nich dumni. Ogromnie dumni"…
